DAB Dental Latvia

Kvalitatīvi, uzticami profesionālie zobārstniecības materiāli un aprīkojums ikvienam zobārstam. Mums ir viss, lai Jūs vienkārši varat lieliski darīt savu darbu!

DAB Dental Latvia ir daļa no Lifco Grupas. Lifco Dental ir Skandināvijas vadošais zobārstniecības materiālu un iekārtu vairumtirgotājs ar vairāk kā 100 000 klientiem - zobārstiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Čehijā, Ungārijā, Slovēnijā, Lietuvā un Igaunijā. Lifco Dental uzņēmumā kopā strādā 3386 cilvēku un uzņēmuma apgrozījums ir aptuveni EUR 836 miljoni.

Esam lielākais profesionālo zobārstniecības produktu un aprīkojuma izplatītājs Latvijā.

Pašlaik uzņēmumā strādā 11 cilvēki.

Mūsu sortimentā ir 30 000 artikulu no vairāk nekā 90 ražotājiem - viss terapeitiskajai stomatoloģijai, protezēšanai, higiēnai, periodontoloģijai, ortodontijai.

Esam ekskluzīvi pārstāvji: Dentsply Sirona, Ultradent, Top Dent, Kettenbach, Bredent, WhiteWash, Unident, Opalescence, Dentaurum.

Rīkojam seminārus, praktiskos kursus un izstādes, kopā ar ārstiem braucam uz kongresiem un izstādēm. Kopā ar Latvijas Zobārstu Asociāciju un ražotāju pārstāvjiem uzaicinam uzstāties Rīgā pasaulē populārākos lektorus. Arī paši nepārtraukti papildinām savas profesionālās prasmes, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus.

Mērķis ir savus klientus nodrošināt ar lielāko un daudzveidīgāko zobārstniecības materiālu un aprīkojuma sortimentu, profesionālu pakalpojumu klāstu un individuālu pieeju katram klientam.